Dzisiaj jest: 19.11.2018, imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła
Ogłoszenie:

Monter Rusztowań Kielce oferta pracy

dodano: 2016.08.10 ważne do: 2018.09.09 wyświetleń: 184
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
PRACA DLA MONTERÓW RUSZTOWAŃ

Miejsce pracy: Belgia
Początek zlecenia: połowa sierpień
Długość trwania zlecenia: rok

OPIS STANOWISKA PRACY:
-Montaż i demontaż rusztowań typu layher oraz realizacja prac pomocniczych tj. transport elementów rusztowań

OFERUJEMY:
-stałą pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie
-zakwaterowanie na miejscu pracy
-częściowy zwrot kosztów przejazdu
-ubezpieczenie zdrowotne

WYMAGANIA:
-doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku
-umiejętność pracy zespołowej, odpowiedzialność, sumienność
-brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach
-dyspozycyjność

MILE WIDZIANE:
-prawo jazdy kat. B + własny samochód
-znajomość języka angielskiego
-certyfikaty VCA, SCC, Steigerbouwer

Prosimy o przesyłanie CV na adres email: info@lagdiw.pl Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Kontakt telefoniczny możliwy pod numerem 539 187 165.
Kontakt
Jessica
Kielce, woj. świętokrzyskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Podziel się:
Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Nowy wygląd portalu jest już dostępny - na smartfony, tablety i komputery. Promocja - wszystkie ogłoszenia są darmowe !!!