Dzisiaj jest: 19.9.2018, imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda
Ogłoszenie:

magazynier Bełchatów

dodano: 2018.02.16 ważne do: 2018.08.15 wyświetleń: 45
Szczegóły ogłoszenia:
Agencja Pracy Select, firma działająca w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do grupy Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891) dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:
KIEROWCA RESTAURACJI


Nr ref.: KIEROWCA/2018
Miejsce pracy: Bełchatów
Rodzaj pracy: praca stała

Zakres obowiązków:
- Dostawa zamówionych posiłków do klientów.


Wymagania :  
- Prawo jazdy kat. B.
- Wysoka kultura osobista.
- Komunikatywność.
- Doświadczenie w prowadzeniu samochodu.
- Umiejętność planowania i organizacji pracy.


Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Pracę w przyjaznej atmosferze.


Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz podanym numerem referencyjnym lub stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: recepcja@select-hr.pl

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości Business Solutions do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."
Kontakt
Agencja Pracy Select
Bełchatów, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: select-hr.pl
Podziel się:
Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Nowy wygląd portalu jest już dostępny - na smartfony, tablety i komputery. Promocja - wszystkie ogłoszenia są darmowe !!!