Dzisiaj jest: 23.1.2019, imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
Ogłoszenie:

Robex - pomoc drogowa - Ojrzeń, Płońsk, Ciechanów, kraj

dodano: 2018.05.11 ważne do: 2021.02.04 wyświetleń: 168
99 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Masz wątpliwość z kondycją swojego pojazdu? Brałeś uczestnictwo w wypadku czy innej nieprzewidzianej kolizji drogowej w woj. mazowieckim? Pomoc Drogowa P.H.U Robex utworzona za pośrednictwem Roberta Staworko rozpocznie każde zadanie. Pomoc drogowa P.H.U Robex pracuje całodobowo w 7 dni w tygodniu.

Firma P.H.U Robex specjalizuje się w efektywnej pomocy drogowej samochodów osobowych, dostawczych, terenowych, a także motorach i busów z niezawodnym ekwipunkiem i jak najkrótszym czasem wyczekiwania na obszarach oraz w okolicach Ojrzeń, Ciechanów, Płońsk oraz drogi krajowej nr 7. Co więcej zakład pomocy drogowej posiada w swojej ofercie spedycje ciągników rolniczych, przyczep, wózków widłowych, jak i innych produktów, które da się zabrać na lawetę typu: palety, stal lub drewno. Usługi transportowe lawetą zaopatrzoną w wyciągarkę świadczone są na terenie całego kraju!

Najistotniejsze atuty firmy to strefa miejska do 100 km, jak i współdziałanie z wieloma spółkami asistance a przede wszystkim firma P.H.U Robex posiada konkurencyjne ceny!.

W celu zaznajomienia się bliżej z ofertą czy innych pytań zajrzyj stronę internetową robex-pomocdrogowa.pl/ lub bezpośrednio skontaktuj się z nami:

P.H.U „ROBEX”
ul. Pułtuska 54
06-456 Ojrzeń (koło Ciechanowa)
Kontakt
Robex
Ojrzeń, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Nowy wygląd portalu jest już dostępny - na smartfony, tablety i komputery. Promocja - wszystkie ogłoszenia są darmowe !!!