Dzisiaj jest: 19.10.2018, imieniny: Michaliny, Michała, Piotra
Ogłoszenie:

Ubezpieczenia Rolne

dodano: 2017.01.16 ważne do: 2018.06.04 wyświetleń: 75
Szczegóły ogłoszenia:
Ubezpieczenie rolne

Ubezpieczenie Gospodarstwa Rolnego jest kierowane przede wszystkim do rolników (osób fizycznych), w posiadaniu których znajduje się gospodarstwo rolne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą poniżej:Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu posiadania gospodarstwa rolnego
Ubezpieczenie skierowane jest do rolników - osób fizycznych, w posiadaniu których znajduje się gospodarstwo rolne a także budynki wchodzące w skład gospodarstwa rolnego. Ubezpieczenia te są ubezpieczeniami obowiązkowymi, których zakres reguluje Ustawa za dnia 22 maja 2003r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz. U. z dnia 16 lipca 2003r.)

Ubezpieczenie budynków wchodzących w skład gospodarstwa rolnego
Compensa oferuje następujące warianty ubezpieczenia:

Podstawowy – obejmuje ochroną budynki rolnicze wchodzące w skład gospodarstwa rolnego zgodnie z postanowieniami Ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych (ubezpieczenie obowiązkowe);
Rozszerzony – obejmuje ochroną budynki rolnicze zgodnie z postanowieniami ogólnych warunków ubezpieczenia (ubezpieczenie dobrowolne).
Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym
Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Ubezpieczonego za szkody rzeczowe i osobowe wyrządzone osobom trzecim. Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym może zostać zawarte pod warunkiem równoczesnego ubezpieczenia co najmniej budynków w ramach tej samej umowy.

Zapraszamy do Naszego Biura : 

Katowice ul. Kopernika 26/410 ( z tyłu Dworca PKP ) 

http://www.cfc-finanse.pl
Kontakt
CFC Jadwiga Jędrzejczyk - Sklarek
ul. Kopernika, 26/410, 40-064 Katowice (miasto) , woj. śląskie, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: cfc-finanse.pl
Podziel się:
Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Nowy wygląd portalu jest już dostępny - na smartfony, tablety i komputery. Promocja - wszystkie ogłoszenia są darmowe !!!