Dzisiaj jest: 21.2.2019, imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
Ogłoszenie:

Odszkodowania za słupy energetyczne oraz inne instalacje.

dodano: 2015.06.24 ważne do: 2019.09.22 wyświetleń: 234
0 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Jeśli posiadasz słup energetyczny na działce, linie gazową, telefoniczną, kanalizacyjną itp. Możesz żądać za to wynagrodzenia.
Szanowni Państwo, jesteśmy kancelarią specjalizującą się w tematyce służebności przesyłu i bezumownego korzystania z gruntu oraz odszkodowań komunikacyjnych, rolniczych, szkód osobowych i rzeczowych. Każda osoba, która na swoim gruncie ma energetyczną linię przesyłową, wodociągową, kanalizacyjną, gazową itp., która została postawiona bez zgody właściciela ma prawo starać się o wynagrodzenie z tytułu bezumownego korzystania z gruntu oraz służebności przesyłu. Pomimo wprowadzenia do Kodeksu cywilnego w 2008r. przepisów o służebności przesyłu, dających możliwość uregulowania statusu sieci energetycznych, nadal sposób korzystania z gruntu przez przedsiębiorstwa przesyłowe pozostaje nieuregulowany. Naszym Klientom gwarantujemy, ponad 99 procentową skuteczność, najwyższe kwoty w kraju. Z naszej informacji wynika, że jako jedyni zajmujemy się sprawami służebności nawet jeśli linia istnieje ponad 30 lat. Bardzo często właściciele działek nie wiedzą, że biegnąca na ich posesji linia energetyczna, wodociągowa czy gazowa znajduje się tam nielegalnie. Nie wiedzą też, że z tego tytułu można ubiegać się o wynagrodzenie za bezumowne korzystanie z nieruchomości – do 10 lat wstecz. Prowadzimy sprawy w całym kraju.

Kontakt:
tel. 721 343 953
e-mail: pawel.szydlowski@os.pl

Kontakt
Paweł Szydłowski
woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Nowy wygląd portalu jest już dostępny - na smartfony, tablety i komputery. Promocja - wszystkie ogłoszenia są darmowe !!!