Dzisiaj jest: 21.6.2018, imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
Ogłoszenie:

Trener personalny, dietetyk, TRENING, silownia, Dębica/Rzeszów

dodano: 2016.12.15 ważne do: 2017.12.15 wyświetleń: 67
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Nareszcie! Znajdując to ogłoszenie, przypuszczam, że chcesz odmienić swoje życie, a ja jestem w stanie Ci pomóc. Ze mną zrealizujesz swój cel, poprawimy sylwetkę, polepszy się Twoje samopoczucie, pewność siebie a przede wszystkim będziesz zdrowszą osobą!

Nie czekaj na nowy rok, zacznij już teraz!

Wystarczy mi zaufać, aby poprawić, jakość swojego życia, zdrowie, a co za tym idzie? WYGLĄD.

Dlaczego warto?
1. Każdy trening dostosowywany jest do indywidualnych możliwości.
2. Ze mną nie ma rutyny, zróżnicowane treningi zwiększą Twój zapał do pracy nad sylwetką.
3. Jestem wymagający, każdy trening to 100% dobrze wykorzystanego czasu.
4. Będziesz pod okiem specjalisty.
5. Dopasuję odpowiednią dietę, aby efekty przyszły szybko oraz suplementację, przede wszystkim żeby nie wydawać pieniędzy na zbędne produkty. Dziś większość ludzi stosuje nieodpowiednią suplementację, marnując tylko pieniądze.
6. Udowodnię Ci, że nie ma rzeczy niemożliwych!

Czy wiesz, że do schudnięcia i utrzymania świetnej formy wcale nie jest potrzebne cardio? Mało tego, ono nawet może nam przeszkadzać w osiągnięciu wymarzonej sylwetki. Zacznij kształtować swoją sylwetkę przez dobrze dobrane ćwiczenia, świetnie się przy tym bawiąc!

Ponad 60% osób, które uczęszczają do Fitness klubów wykonuje ćwiczenia niepoprawnie, powodując nieświadomie groźne kontuzje. Bóle stawów, lędźwi… Często później ostatnią deską ratunku dla takich ludzi są kosztowne, długotrwałe i monotonne rehabilitacje. Nie musisz być pomiędzy nimi.
Umiejętność wykonywania odpowiednich ćwiczeń przekłada się również na wykorzystywanie tych czynności w życiu codziennym. Co za tym idzie, będziesz sprawniejszą osobą w każdej sytuacji. Dbam o podopiecznych najlepiej jak tylko potrafię. Dla mnie najważniejszy jest klient i osiągnięcie wspólnych celów a nie przeprowadzanie treningów z zegarkiem w ręku, czekając tylko na zapłatę. Jesteśmy partnerami i gramy do jednej bramki. Pokażę Ci jak trenować, aby zdrowo i bezpiecznie osiągnąć cel!

Mógłbym jeszcze napisać, że trenując ze mną masz gwarancję poprawienia swojego wyglądu. Trenuję od 4 lat, sport był obecny w moim życiu od zawsze... !Ale najpierw porozmawiajmy. Jeśli chcesz zmienić swój wygląd, jesteś zmotywowany i gotowy do pracy czekam na kontakt, resztą zajmę się ja. Pracuję z ludźmi którzy odnoszą SUKCES !

Treningi odbywają się w pełni wyposażonym klubie fitness. Inne miejsca jak np. ćwiczenia na świeżym powietrzu są do uzgodnienia.

Możliwa współpraca online - ułożenie planu treningowego, żywieniowego jak i suplementacyjnego ze stałą opieką. Np:
- pozbycie się zbędnych kilogramów
- budowa jakościowej masy mięśniowej
- rekompozycja ciała
- zmiana nawyków żywieniowych
- zwiększenie siły i dynamiki
- plan na poprawę wzorców ruchowych
- plan na powrót po kontuzji
- trening ujędrniający mięśnie

Żadnych restrykcyjnych diet. Moi podopieczni osiągają zamierzone efekty na wygodnych dla nich posiłkach, nie czując zwykle, że w ogóle są na "diecie".

Cenę za treningi, konsultacje i diety ustalam indywidualnie.

Instagram: https://www.instagram.com/kamil_miskiewicz/
Facebook: https://www.facebook.com/trenermiskiewiczkamil
Kontakt
Kamil
39-200 Dębica, woj. podkarpackie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Nowy wygląd portalu jest już dostępny - na smartfony, tablety i komputery. Promocja - wszystkie ogłoszenia są darmowe !!!