Dzisiaj jest: 21.9.2018, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
Ogłoszenie:

Dobry ślusarz w Warszawie

dodano: 2017.10.12 ważne do: 2020.07.08 wyświetleń: 88
Szczegóły ogłoszenia:
Zgubienie kluczy do domu czy samochodu to jedna z najstraszniejszych rzeczy, jakie mogą nas spotkać w życiu codziennym. W wielu sytuacjach zostajemy wtedy kompletnie bezradni, nie wiedząc, kto mógłby nam pomóc. 

Potrzebne jest wówczas szybkie działanie, szczególnie, że nasze klucze mogą zostać znalezione przez niezbyt uczciwych ludzi. Biegły w fachu ślusarz w Warszawie zagwarantuje w takim przypadku potrzebną pomoc. Usługi wykonywane są w całej Warszawie – wystarczy jeden telefon, aby specjaliści dotarli na miejsce. Oferta obejmuje profesjonalne otwieranie zamków bez uszkodzenia jakichkolwiek elementów drzwi. Dostępna jest dodatkowo szybka wymiana zamku na nowy albo dorobienie klucza. 
Zdecydowanie warto wejść na poniższą stronę i zapoznać się z tą ofertą, bowiem w wielu przypadkach będzie  niesamowicie pomocna!

Kontakt:
Dobry ślusarz w Warszawie
ul. Grochowska 175 
04-111 Warszawa
tel: 22 402 56 20, 509 330 910
url: http://www.atwsecurex.com.pl/
e-mail: atwsecurex@gmail.com
 
Kontakt
ATW SECUREX
ul. Grochowska 175, 04-111 Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Nowy wygląd portalu jest już dostępny - na smartfony, tablety i komputery. Promocja - wszystkie ogłoszenia są darmowe !!!