Dzisiaj jest: 19.11.2018, imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła
Ogłoszenie:

Owalne wkłady kominowe

dodano: 2018.05.10 ważne do: 2021.02.03 wyświetleń: 35
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Owalne wkłady kominowe z oferty sklepu http://www.komin-stalowy.pl są wykorzystywane do odprowadzania spalin z kotłów i urządzeń grzewczych zasilanych olejem, gazem, węglem, miałem i innymi paliwami stałymi.
Zostały przystosowane do odprowadzania spalin o temperaturze niższej niż 600 st. C.
Wkłady owalne stosowane są tam, gdzie ceglane kominy o prostokątnym przekroju nie zapewniają już odpowiedniej szczelności.
Umieszczenie w istniejącym przewodzie ceglanym stalowego wkładu jest rozwiązaniem zdecydowanie tańszym i i szybszym niż budowa nowego przewodu.
Dzięki spawaniu plazmowemu elementy systemu kominowego są szczelne w 100%. Kielichowe łączenie rur i elementów zapewnia wysoką jakość i niezawodne działanie elementów.
Wszystkie elementy posiadają europejski certyfikat jakości CE.
Zalety zastosowania wkładu owalnego:
- szybki i łatwy montaż
- szeroki zakres średnic i długości
- wysoka sztywność dzięki połączeniom kielichowym
Elementy zestawu podstawowego: Rury 1mb, płyta przelotowa, odskraplacz, trójnik 90 st. z wylotem okrągłym na szerszym boku, wyczystka okrągła szerszy bok.
Oferujemy również szeroki zakres akcesoriów przeznaczonych do konfiguracji przewodu kominowego zgodnie z preferencjami klienta.
Dowiedz się więcej: 608 921 288 lub sklep@komin-stalowy.pl lub wejdź na stronę http://www.komin-stalowy.pl
Kontakt
komin-stalowyPL
ul. Cała Polska, Cała Polska, cały kraj / Internet
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.komin-stalowy.pl
Podziel się:
Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Nowy wygląd portalu jest już dostępny - na smartfony, tablety i komputery. Promocja - wszystkie ogłoszenia są darmowe !!!