Dzisiaj jest: 21.3.2019, imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
Ogłoszenie:

Usuwanie Blizn Inez Leska

dodano: 2018.08.10 ważne do: 2021.05.06 wyświetleń: 67
Szczegóły ogłoszenia:
Jeśli myślałaś zabiegiem pielęgnacyjnym na przykład likwidacją zmarszczek czy blizn, to oferta Beauty Studio - Inez Leska jest w sam raz dla Ciebie!

 Likwidacja blizn, zmarszczek czy usuwanie rozstępów przeprowadzane są za pomocą mikrouszkodzeń tkanki skórnej, a jednocześnie pod tkankę wprowadzany jest kwas hialuronowy. Proces ten jest gwarancją pobudzenia skóry do produkcji własnego kolagenu i przywrócenia elastyczności skóry. Indukcyjne leczenie kolagenem, czyli wspomniane nakłuwanie skóry twarzy, pozwala na wydobycie naturalnego kolagenu, występującego w tkankach skóry, wszędzie tam, gdzie klientka boryka się z problemem jego powierzchniowego zaniku. Zabieg ten pozwala na redukcję i w konsekwencji likwidację:
zmarszczek
  • "kurzych łapek"
  • bruzd
  • rozstępów
  • blizn.
Proponujemy takie usługi jak likwidacja rozstępów, zmarszczek i blizn. Gwarantujemy że używamy tylko profesjonalnych, najlepszych oraz sprawdzonych metod jak i produktów. Dzięki temu nasi interesanci są zadowoleni.

Gorąco zachęcamy na naszą stronę internetową. Znajdą tam Panie większą ilość {dokładniejszych|bardziej szczegółowych|bardziej kompletnych informacji, serdecznie zapraszamy!

Kontakt:
Usuwanie Blizn Inez Leska
ul. Zgierska 211
90-001 Łódź
tel: 531 271 944
bsinezleska@gmail.com
MAKIJAŻ PERMANENTY/ZABIEGI LASEROWE tel. 531 271 944
KOSMETYKA tel.507 122 787
FRYZJERSTWO tel.668 310 144
 http://inezleskastudio.pl/likwidacja-usuwanie-zmarszczek-blizn-rozstepow.html
 
Kontakt
Beauty Studio - Inez Leska
ul. Ul. Zgierska 211, 90-001 Łódź Łódź, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Nowy wygląd portalu jest już dostępny - na smartfony, tablety i komputery. Promocja - wszystkie ogłoszenia są darmowe !!!