Dzisiaj jest: 21.7.2018, imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora
Ogłoszenie:

Praca w charakterze Opiekunki osób starszych

dodano: 2016.09.08 ważne do: 2019.12.07 wyświetleń: 97
5 000 PLN
Szczegóły ogłoszenia:

Miejsce zlecenie: okolice Varel
Aktualnie poszukujemy opiekunki dla pani Idy. Podopieczna choruje na osteoporozę oraz jest alergiczką. Seniorka również korzysta z cewnika urologicznego. Pani Ida jest bardzo sympatyczną starszą panią potrzebującą wsparcia i troski.

Obowiązki:
Do głównych obowiązków opiekunki należeć będzie pomoc podopiecznej w ubieraniu się, organizowanie oraz wspólne spędzanie czasu, pomoc i asekuracja w przejściu z łóżka na wózek oraz z wózka na łóżko.
Dodatkowo opiekunka będzie pomagać w prowadzeniu gospodarstwa domowego: pranie, prasowanie, przyrządzanie posiłków.

Wymagania:
Od kandydatek oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego, gotowości podjęcia pracy na okres 2 – 3 miesięcy, doświadczenia w opiece nad osobami starszymi, pogodnego usposobienia oraz zaangażowania w wykonywaną pracę.

Zapewniamy:
  • Legalną pracę w oparciu o jasne zasady (jedna umowa, wysoki ZUS, warunki polskie lub niemieckie)
  • Sprawdzone i pewne miejsca pracy,
  • Ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekunki,
  • Stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów,
  • Organizację podróży

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7303 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 7303 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210

Kontakt
GoWork.pl
ul. Ul. Lipowa 32, Białystok, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Podziel się:
Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Nowy wygląd portalu jest już dostępny - na smartfony, tablety i komputery. Promocja - wszystkie ogłoszenia są darmowe !!!