Dzisiaj jest: 18.6.2018, imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli
Ogłoszenie:

kelner/kelnerka - praca w resorcie jachtowym!

dodano: 2018.06.13 ważne do: 2018.12.10 wyświetleń: 8
Szczegóły ogłoszenia:
Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją HR.  Szukasz sezonowej pracy w Niemczech, ale boisz się formalności? Dobrze trafiłeś, czytaj dalej ;)
My zapewnimy Ci atrakcyjne zarobki w euro, zakwaterowanie i pracę w malowniczo położonej miejscowości nad jeziorem. Pomożemy Ci w formalnościach i będziemy stale do Twojej dyspozycji.
Czego chcieć więcej? Aplikuj już teraz na stanowisko:
KELNER/KELNERKA
Miejsce pracy: Niemcy (Untergöhren)
Oferujemy pracę na sezon letni – od zaraz do połowy września!
 
 
DO TWOICH NAJWAŻNIEJSZYCH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻEĆ:
 • przyjmowanie zamówień od gości restauracji
 • roznoszenie potraw
 • wystawianie rachunków
 
 
Idealny kandydat…
 • zna bardzo dobrze język niemiecki
 • ma doświadczenie w pracy na stanowisku kelnera/kelnerki (mile widziane)
 • posiada aktualną książeczkę sanepid
 • jest zmotywowany do pracy i pełen energii :)
 
 
W jaki sposób o Ciebie zadbamy?
 • Oferujemy Ci umowę o pracę tymczasową oraz dostęp do takich świadczeń jak płatny urlop czy L4
 • Otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie – 1500 euro miesięcznie netto + napiwki
 • Zapewnimy Ci bezpłatne zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym niedaleko miejsca pracy
 • Pomożemy Ci w formalnościach związanych z wyjazdem
 • Nasz konsultant będzie zdalnie do Twojej dyspozycji przez cały okres zatrudnienia
 
Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij swoje CV na adres: zagranica@jobsplus z dopiskiem: „KELNER/KELNERKA NIEMCY (UNTERGÖHREN)”  
                                 
Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o dopisanie w CV poniższych klauzul.
 
Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych dla potrzeb jedynie tej rekrutacji, na którą właśnie aplikujesz, prosimy o dopisanie klauzuli nr 1)
 
 1. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jobs Plus z siedzibą w Krakowie, ul. Bonarka 11, moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnych oraz załączonym CV w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji i selekcji pracowników, w tym również w celu kontaktu ze mną."
 
Jeżeli  wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji przyszłych prowadzonych przez nas, prosimy o dopisanie oprócz klauzuli 1) również klauzulę 2) o treści jak poniżej:
 
 
 1. " Jobs Plus z siedzibą w Krakowie, ul. Bonarka 11, moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnych oraz załączonym CV w celu i zakresie niezbędnym do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i selekcji pracowników, w tym również w celu kontaktu ze mną."
 
Jednocześnie informujemy Cię, że administratorem Twoich danych osobowych będzie firma Jobs Plus z siedzibą w Krakowie, ul. Bonarka 11.
Pamiętaj, że podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Twoje dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego i selekcji pracowników.
Zawsze masz prawo wniesienia skargi gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Ciebie narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO)."
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.
 
 
Kontakt
Jobs Plus
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Nowy wygląd portalu jest już dostępny - na smartfony, tablety i komputery. Promocja - wszystkie ogłoszenia są darmowe !!!