Dzisiaj jest: 23.3.2019, imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy
Ogłoszenie:

Do opieki samotny mężczyzna ( 86 lat )-Bawaria

dodano: 2018.12.21 ważne do: 2019.06.19 wyświetleń: 27
Szczegóły ogłoszenia:
Termin : 08.01.2019
Długość pobytu : min 5 tygodni,
Miejscowość : Unterschleißheim, Bawaria,
Wymagania: język niemiecki komunikatywny
Do opieki samotny mężczyzna, 86 lat, 170 cm, 85 kg. Pan choruje na Parkinsona i początkowe stadium demencji. Jest to osoba leżąca, która musi być transferowana, do pomocy podnośnik. Pielęgnacja odbywa się w łóżku. Pomoc ambulatoryjna do pomocy. Pan lubi oglądać TV. Jest spokojnym człowiekiem. Nie może mówić. Obok mieszka siostra, która dogląda podopiecznego.
 
Warunki na miejscu : mieszkanie, oddzielny pokój, własna łazienka, dostęp do Internetu, czas wolny.

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”
Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: dane osobowe(at)promedica24.pl Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych jest dobrowolnie, ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, a także prawo ich poprawiania.
Kontakt
Promedica24
ul. Rynek 3/8, 59-700 Bolesławiec, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Nowy wygląd portalu jest już dostępny - na smartfony, tablety i komputery. Promocja - wszystkie ogłoszenia są darmowe !!!