Dzisiaj jest: 23.1.2019, imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
Ogłoszenie:

Opiekunka do seniorki-ANGLIA

dodano: 2019.01.14 ważne do: 2019.07.13 wyświetleń: 34
Szczegóły ogłoszenia:
Opieka nad seniorką, kontrakt typu C/ okolice Wincanton- Anglia
 
 Wyjazd na kontrakt w ostatnim tygodniu stycznia. Jest to kontrakt dla dwóch opiekunek- tzn. że będziesz miała wsparcie drugiej opiekunki podczas pobytu.
Dodatkowo pracując z Promedica24  nie ponosisz kosztów podróży, pobytu oraz wyżywienia w Anglii.  Wynagrodzenie za miesiąc pobytu na kontrakcie to do 1260 Funtów netto oraz w trakcie współpracy bonusy wakacyjne i świąteczne.
Podopieczna cierpi na stwardnienie rozsiane, jest osobą poruszającą się  na elektrycznym wózku inwalidzkim. Pani wymaga również całkowitego transferu- wszelki sprzęt dostępny jest w domu podopiecznej włącznie z hoistem, który pozwala bezpiecznie przetransportować podopieczną z łóżka do łazienki, przystosowanej do niepełnosprawnej osoby. Przed wyjazdem na kontrakt wykonujemy szkolenie z zakresu bezpiecznego transferu!
Starsza Pani, mimo swojej choroby, lubi spędzać czas aktywnie. Jej pasją jest renowacja mebli oraz szycie.
Podopieczna mieszka sama, ale w domu jest również pies. Przerwy opiekunki planowane są w godzinach popołudniowych, podopieczna może zostać sama w tym czasie.  
Do zadań opiekunki należy między innymi:
  1. Przygotowanie posiłków zgodnie z dietą bezglutenową.
  2. Pomoc podczas porannej toalety i ubierania się.
  3. Utrzymanie domu w czystości włącznie z praniem i prasowaniem.
  4. Podawanie leków. 
  5. Wymagania:
  • doświadczenie w opiece (rodzinne lub zawodowe) lub doświadczenie w wolontariacie lub w pracach prospołecznych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • gotowość do wyjazdu za granicę;
  • odpowiedzialność, empatia, cierpliwość.
 
Zgłoś się już dziś! Zadzwoń: 506 288 940


Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”
Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: dane osobowe(at)promedica24.pl Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych jest dobrowolnie, ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, a także prawo ich poprawiania.
 
Kontakt
Promedica24
ul. Rynek 3/8, 59-700 Bolesławiec, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Nowy wygląd portalu jest już dostępny - na smartfony, tablety i komputery. Promocja - wszystkie ogłoszenia są darmowe !!!