Dzisiaj jest: 21.3.2019, imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
Ogłoszenie:

Betoniarz z doświadczeniem przy prefabrykacji

dodano: 2019.03.15 ważne do: 2019.09.11 wyświetleń: 3
Szczegóły ogłoszenia:
Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, która realizuje kompleksowo inwestycje na terenie Niemiec poszukuje pracowników - Betoniarzy do pracy w zakładach produkcji prefabrykatów.
 Miejsce pracy: Niemcy , Remptendorf ( Thuriingen)

 Zadania:
- składanie form do produkcji prefabrykatów żelbetowych
- wylewanie mieszanki betonowej do formy i obróbka betonu
- wykonywanie, montaż i rozbiórka szalunków
- Mile widziana umiejętność pracy z suwnicą

Wymagania:
-  Doświadczenie w pracy na prefabrykacji
- Umiejętność czytania planów
- Własna działalność
- Ewentualna gotowość do wyjazdu własnym autem będzie  mile widziana

 Oferujemy:
- stabilne, długotrwałe i legalne zatrudnienie
- atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
- możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania
- pomoc w formalnościach przy zakładaniu działalności gospodarczej i zdobyciem zaświadczeń

Więcej informacji pod numerem telefonu:  510 926 184   (od pon. do pt. w godz. 8.00-16.30)
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres anna.marcinkiewicz@regess.eu

Jeżeli wyrażasz zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, pamiętaj o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji.
Administrator danych: Regess Sp. z o.o
Kontakt
Regess
cały kraj / Internet
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Podziel się:
Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Nowy wygląd portalu jest już dostępny - na smartfony, tablety i komputery. Promocja - wszystkie ogłoszenia są darmowe !!!