Dzisiaj jest: 21.11.2018, imieniny: Janusza, Marii, Reginy
Ogłoszenie:

Instruktor sportów siłowych -NOWOŚĆ!!

dodano: 2015.08.31 ważne do: 2019.09.14 wyświetleń: 154
139 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Celem pracy instruktora sportów siłowych jest pomoc klientom w realizacji zajęć fizycznych. Na podstawie wywiadu oraz oceny indywidualnych predyspozycji fizycznych klienta instruktor definiuje cele treningowe, układa program treningowy i żywieniowy
oraz asystuje w trakcie zajęć siłowych. Instruktor, mając na uwadze dostępność sprzętu
i frekwencję na sali treningowej, pomaga klientowi w doborze odpowiednich środków treningowych oraz planuje cykle treningowe. Podczas wykonywania ćwiczeń instruktor asekuruje i zapewnienia bezpieczeństwo klienta. Miejscem pracy instruktora sportów siłowych są zazwyczaj centra fitness, siłownie i inne obiekty sportowe z pomieszczeniami o różnym przeznaczeniu treningowym.

Obecnie zdrowy tryb życia prowadzi większość Polaków, dlatego niezbędna jest wykwalifikowana kadra, która tę sportową rewolucję poprowadzi we właściwym kierunku. Jeśli nie boisz się pracy z ludźmi, masz zapał do pracy i pomysł na siebie, zostań instruktorem sportów siłowych!

Zapisz się już teraz, by przypadkiem nie zabrakło miejsc: http://www.zak.edu.pl/formularz
Kontakt
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK
ul. Szeroka31, 87-100 Toruń, woj. kujawsko-pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: torun.zak.edu.pl
Podziel się:
Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Nowy wygląd portalu jest już dostępny - na smartfony, tablety i komputery. Promocja - wszystkie ogłoszenia są darmowe !!!