Dzisiaj jest: 15.11.2018, imieniny: Amielii, Idalii, Leopolda
Ogłoszenie:

Team Leader - Gliwice oferta pracy

dodano: 2016.01.21 ważne do: 2019.02.20 wyświetleń: 286
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Sistema Poland Sp. z o. o.

Zadania:

Zarządzanie logistyką w powierzonym obszarze poprzez planowanie pracy podległego zespołu, monitorowanie oraz raportowanie wyników, wdrażanie działań usprawniających, rozwiązywanie bieżących problemów
Zarządzanie podległym zespołem pracowników
Zapewnienie bezpiecznych warunków pracy w powierzonym obszarze, zgodnie z przepisami BHP

Wymagania:

Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane techniczne)
Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej lub logistycznej
Konsekwencja w dążeniu do wyznaczonego celu
Umiejętność rozwiązywania problemów
Umiejętność pracy pod presją czasu
Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
Pracę w międzynarodowym środowisku
Szeroki pakiet socjalny
Szkolenia
Dobrą atmosferę pracy
Kontakt
ul. Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 39, Gliwice, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Nowy wygląd portalu jest już dostępny - na smartfony, tablety i komputery. Promocja - wszystkie ogłoszenia są darmowe !!!