Dzisiaj jest: 21.9.2017, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
Ogłoszenie:

Specjalista SAP Warszowice praca

dodano: 2016.09.08 ważne do: 2017.10.08 wyświetleń: 72
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
nkt cables Warszowice Sp. z o.o. znany producent branży kablowej z ugruntowaną pozycją na rynku polskim i światowym, będący częścią międzynarodowej grupy kapitałowej specjalizującej się w produkcji kabli, przewodów i osprzętu kablowego, poszukuje:

Specjalista SAP
w zakładzie w Warszowicach koło Żor

Główne zadania:
-          zapewnienie wsparcia dla K-userów oraz użytkowników SAP
-          rozwiązywanie bieżących problemów w obszarze SAP
-          udział w lokalnych i grupowych projektach SAP
-          prowadzenie dokumentacji SAP
-          szkolenia dla użytkowników SAP
-          administrowanie uprawnieniami użytkowników SAP
-          zarządzanie zmianą w systemie SAP i dokumentacja zmian
-          proponowanie zmian w systemie SAP poprawiających jego funkcjonalność
-         współpraca z zewnętrznymi konsultantami, nadzorowanie
-         wykonania powierzonych im zleceń co do terminu , jakości i innych ustaleń

Wymagania:
-          min. 3 lata doświadczenie na podobnym stanowisku
-          bardzo dobra znajomość SAP (SD, CO, COPA, FI, FI-AA, MM) oraz technologii EDI
-          znajomość ABAP
-          ogólna wiedza dotycząca procesów biznesowych w firmie produkcyjnej
-          wysokie umiejętności analityczne
-          samodzielność w realizacji powierzonych zadań
-          umiejętność pracy w międzynarodowym zespole
-          bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowym atutem będzie:
  • doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym,

Oferujemy:
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • stabilne zatrudnienie
  • benefity gwarantowane Układem Zbiorowym Pracy oraz Funduszem Świadczeń Socjalnych
  • możliwość rozwoju i szkoleń

Więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo pod adresem http://www.nktcables.pl

Prosimy o przesyłanie drogą elektroniczną na adres rekrutacja@nktcables.com zgłoszeń zawierających c.v., list motywacyjny, opatrzonych tytułem ”Specjalista SAP” i klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Odpowiedzi na Państwa ewentualne pytania udzielimy pod numerem telefonu 662 229 763. Zastrzegamy sobie prawo do nawiązania kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Kontakt
nkt cables
ul. Gajowa 3, 43-254 Warszowice, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.nktcables.com/pl/
Podziel się:
Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Nowy wygląd portalu jest już dostępny - na smartfony, tablety i komputery. Promocja - wszystkie ogłoszenia są darmowe !!!