Dzisiaj jest: 19.11.2018, imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła
Ogłoszenie:

opiekunka osoby starszej Tłuste (30 km od Warszawy)

dodano: 2016.11.03 ważne do: 2019.12.03 wyświetleń: 93
1 340 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Poszukujemy 2 opiekunki do osoby starszej, praca w systemie zmianowym z zamieszkaniem w Tłuste ok. 30 km od Warszawy.
Opieka nad mężczyzną w wieku 71 lat, sprawny fizycznie, z Alzheimerem i nowotworem.
Obowiązki: opieka, rozmowa oraz czynności gospodarcze.
Rodzina oferuje oddzielny pokój, pełne wyżywienie oraz samochód.
Praca na umowę zlecenie.
Wynagrodzenie 1340zł/2 tyg.
Wymagane doświadczenie w opiece i możliwość potwierdzenia go oraz prawo jazdy.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.
Podlaskie Centrum Opiekunek (Agencja Zatrudnienia KRAZ 4959)
Kontakt
Podlaskie Centrum Opiekunek
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Podziel się:
Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Nowy wygląd portalu jest już dostępny - na smartfony, tablety i komputery. Promocja - wszystkie ogłoszenia są darmowe !!!