Dzisiaj jest: 21.7.2018, imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora
Ogłoszenie:

Kierownik Sklepu - Staszów

dodano: 2016.12.15 ważne do: 2019.01.14 wyświetleń: 120
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Media Expert to największa sieć elektromarketów RTV, AGD, IT i multimediów w Polsce – poprzez 400 elektromarketów jesteśmy obecni w niemal 400 miastach na terenie całego kraju. Sieć zatrudnia ok. 4 tys. pracowników. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko: Kierownik Sklepu

PRZYJDŹ, WYNEGOCJUJ SWOJE WYNAGRODZENIE!

Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • zdolności organizacyjne
  • nieposzlakowana opinia
  • mile widziana znajomość branży RTV/AGD/IT/FOTO

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie salonem sprzedaży
  • motywowanie pracowników
  • planowanie czasu pracy
  • kontrolowanie realizacji zadań i planów
  • kontrola stanów magazynowych
  • nadzór nad procesem serwisowym i sprawami klientów
  • sporządzanie niezbędnej dokumentacji
  • dbanie o wizerunek salonu oraz budowanie pozytywnych relacji z klientami

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w firmie z 25 letnim doświadczeniem na rynku AGD/RTV
  • jasno określone zasady pracy
  • rozwój osobisty i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • kierowanie młodym i dynamicznym zespołem pracowników
  • istotny wpływ na działanie sklepu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres praca@astral.pl w temacie wpisując stanowisko oraz miejscowość, której dotyczy aplikacja np. Kierownik/Staszów.

Zwracamy się z prośbą o zamieszczenie w CV oraz liście motywacyjny oświadczenia o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych wyłącznie w celach rekrutacyjnych firmy Astral sp. z o. o. z siedzibą w Gorlicach przy ul. Biecka 9a (administrator danych) na potrzeby tego oraz przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r. poz. 2135). Zostałem poinformowany, iż podanie danych jest dobrowolne, przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania"

Administratorem Pani/ Pana danych będzie Astral sp. z o. o. z siedzibą w Gorlicach przy ul. Biecka 9a. Dane osobowe będą przetwarzane w celach procesu rekrutacyjnego. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania
Kontakt
Astral
Staszów, woj. świętokrzyskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Nowy wygląd portalu jest już dostępny - na smartfony, tablety i komputery. Promocja - wszystkie ogłoszenia są darmowe !!!