Dzisiaj jest: 18.11.2018, imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza
Ogłoszenie:

Praca dla opiekunki w Erkrath, Niemcy

dodano: 2017.01.12 ważne do: 2019.03.13 wyświetleń: 82
Szczegóły ogłoszenia:
Obowiązki:
Głównymi obowiązkami będzie opieka nad  chorą w nocy, pomoc przy kąpielach, pomoc podczas posiłków, ubieranie i rozbieranie. Dodatkowo zajmowanie się gospodarstwem domowym i prowadzenie samochodu.

Wymagania:
Od kandydatek oczekujemy:
- dobrej znajomości języka
- miłego usposobienia i cierpliwości
- zaangażowania w pracę, doświadczenia
- czynnego prawa jazdy

Oferujemy:
Naszym pracownikom zapewniamy:
- pokrycie kosztów przejazdu;
- ubezpieczenie
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
- odprowadzane składki emerytalno – rentowe

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na angelika.polak@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer:797898769 podając swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Łodzi
ul. Gdańska 90, lok. 1-4

Kontakt
GoWork.pl
Skarżysko-Kamienna, woj. świętokrzyskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Nowy wygląd portalu jest już dostępny - na smartfony, tablety i komputery. Promocja - wszystkie ogłoszenia są darmowe !!!