Dzisiaj jest: 15.11.2018, imieniny: Amielii, Idalii, Leopolda
Ogłoszenie:

Szukamy opiekunki dla pana Reinharda

dodano: 2017.01.25 ważne do: 2018.12.26 wyświetleń: 132
Szczegóły ogłoszenia:
GoWork to dynamicznie rozwijająca się firma rekrutacyjna oraz szkoleniowa w Polsce. Dzięki naszej pomocy, rocznie setki osób bezrobotnych znajdują pracę w charakterze opiekunów osób starszych.
Obecnie poszukujemy opiekunki dla 82-letniego Pana Reinharda, który mieszka w Ellscheid. Ma 165 cm wzrostu i waży 95 kg. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego i potrzebuje wsparcia przy wstawaniu.
Pan Reinhard ma problemy z sercem (choruje na nadciśnienie), ma również cukrzycę. Obecnie opiekuje się nim opiekunka.

Obowiązki:
Głównie to pomoc podopiecznemu w ubieraniu i rozbieraniu, jedzeniu, kąpielach, czuwanie przy nim w nocy a także zmiana pielucho-majtek.
Oprócz tego zajmowanie się domem, robienie zakupów i jazda samochodem.

Wymagania:
Wymagamy dobrej znajomości języka, doświadczenia, prawa jazdy, zaangażowania w pracę.

Oferujemy:
Zapewniamy zorganizowanie dojazdu do i z Niemiec, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, legalne zatrudnienie z polskim pracodawcą.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5506 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na angelika.polak@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 797898769 o treści: 5506, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Łodzi,
ul. Gdańska 90, lok 1-4
http://www.opiekunka.gowork.pl

 
Kontakt
Angelika
woj. świętokrzyskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Nowy wygląd portalu jest już dostępny - na smartfony, tablety i komputery. Promocja - wszystkie ogłoszenia są darmowe !!!