Dzisiaj jest: 18.8.2018, imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony
Ogłoszenie:

Praca w okolicach Norymbergii, jako opiekunka

dodano: 2017.02.15 ważne do: 2019.04.16 wyświetleń: 68
5 000 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:

Zapraszamy Państwa do rekrutacji na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech.

Wyjazd na 2 – 3 miesiące
Obecnie poszukujemy opiekunki dla Pani Marii, która mieszka w swoim domu wraz z córką w okolicach Norymbergii. Ma 85 lat i jest niesamodzielna, opiekunka będzie ją transferować z wózka na łóżko. Czasami jest rozkojarzona i zapomina o wielu rzeczach.

Obowiązki:
Głównie to pomoc przy prowadzeniu domu, dbanie o czystość i porządek, przygotowywanie posiłków, robienie zakupów.
Oprócz tego seniorka potrzebuje pomocy przy kąpielach, higienie ciała, przy jedzeniu. Opiekunka będzie też towarzyszyć w wizytach u lekarza.

Wymagania:
  • doświadczenie
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • prawo jazdy
  • brak nałogów (warunek konieczny)
  • miłe usposobienie, cierpliwość, życzliwość, chęć niesienia pomocy innym

Oferujemy:
  • atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji
  • legalne zatrudnienie przez polską agencję zatrudnienia
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów
  • ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec
  • stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6515, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210
Kontakt
GoWork.pl
woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Podziel się:
Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Nowy wygląd portalu jest już dostępny - na smartfony, tablety i komputery. Promocja - wszystkie ogłoszenia są darmowe !!!