Dzisiaj jest: 19.9.2018, imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda
Ogłoszenie:

doradca klienta/bankier

dodano: 2018.02.23 ważne do: 2018.08.22 wyświetleń: 86
Szczegóły ogłoszenia:
Poszukujemy kandydata do placówki partnerskiej Alior Banku na stanowisko:
            Doradca Klienta   miejsce pracy  Kartuzy.

Zakres obowiązków:
  • kompleksowa obsługa w zakresie produktów bankowych,
  • sprzedaż produktów bankowych,
  •  pozyskiwanie klientów, utrzymywanie z klientami stałych dobrych relacji,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.
     Wymagania:
  •  doświadczenie w obsłudze klienta/w sprzedaży,
  • umiejętność budowania długofalowych relacji,
  • wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe,
  • komunikatywność, duża energia w działaniu, świetna organizacja pracy własnej,
  • preferowane wykształcenie wyższe.

Oferujemy :
  • umowę o pracę, stabilne  zatrudnienie, dające satysfakcję finansową i zawodową
  • atrakcyjne premie za sprzedaż,
  • bezpłatne szkolenie wstępne organizowane przez Bank,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie Listu motywacyjnego i CV ze zdjęciem na adres: rekrutacja@tpdf.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kontakt
Partner Alior Bank SA
Kartuzy, woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Nowy wygląd portalu jest już dostępny - na smartfony, tablety i komputery. Promocja - wszystkie ogłoszenia są darmowe !!!