Dzisiaj jest: 19.9.2018, imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda
Ogłoszenie:

Junior / brand manager

dodano: 2018.06.28 ważne do: 2019.12.25 wyświetleń: 13
Szczegóły ogłoszenia:
ACLARI Diamonds jest firmą jubilerską, która specjalizuje się w sprzedaży pierścionków zaręczynowych i biżuterii z brylantami.
Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko

BRAND MANAGER

Miejsce pracy: Olsztyn, ul. Towarowa 9
Rozpoczęcie pracy: sierpień 2018
Forma zatrudnienia: kontrakt B2B

OPIS STANOWISKA

Zarządzanie wyznaczonymi obszarami firmy:
- Kompleksowa obsługa konta Facebook i Facebook Ads, Instagram, Youtube, Google+, Google Moja Firma, Brand24, Opineo, Pinterest
- Koordynacja i weryfikacja pracy firmy SEO oraz redakcja tekstów content marketingowych
- Pisanie tekstów dla współpracujących portali
- Tworzenie tekstów na stronę zgodnie z wytycznymi SEO
- Wprowadzanie artykułów do Poradnika ACLARI
- Bieżąca weryfikacja strony ACLARI pod kątem aktualności danych, estetyki, atrakcyjności i nowoczesności
- Szukanie nowych obszarów rozwoju (nowi podwykonawcy, nowe formy reklamy)
- Koordynacja pracy i rozliczanie grafików
- Współpraca z zespołem IT

OPIS KANDYDATA/KI

- Wykształcenie wyższe, pref. kierunki humanistyczne, filologie, PR i marketing
- Min. Podstawowa znajomość narzędzi Facebook i Google dla biznesu
- Doświadczenie pracy w zespole
- Wysokie zdolności językowe – poprawność i kreatywność w używaniu języka polskiego
- Umiejętność dobrej organizacji własnego czasu i wykonywania wielu zadań jednocześnie
- Wysokie zdolności interpersonalne
- Wysoka kultura osobista
- J. angielski na poziomie min. B2
- Dostępność na cały etat
- Własna działalność gospodarcza
Dodatkowe atuty:
- Doświadczenie pracy w marketingu
- Podstawowa znajomość Photoshopa
- Znajomość prawa e-commerce (w tym RODO)

OFERUJEMY

- Zatrudnienie w formie B2B
- Odpowiedzialność i ciekawe zadania od pierwszego dnia pracy
- Kreatywną pracę w prestiżowej branży
- Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji

Osoby spełniające powyższe wymagania, poszukujące kreatywnej i pełnej wyzwań pracy w atrakcyjnej branży, zapraszamy do przesłania CV oraz kilku zdań na temat doświadczenia zawodowego na adres kontakt@aclari.pl. Prosimy o wpisanie „Brand manager” w tytule maila.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Do CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ACLARI z siedzibą w Olsztynie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

Kontakt
ACLARI Diamonds
ul. Towarowa 9, 10-416 Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Strona WWW: https://aclari.pl
Podziel się:
Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Nowy wygląd portalu jest już dostępny - na smartfony, tablety i komputery. Promocja - wszystkie ogłoszenia są darmowe !!!