Dzisiaj jest: 22.10.2018, imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłšwa
Ogłoszenie:

Praca blisko granicy-Drezno i okolice

dodano: 2018.07.17 ważne do: 2019.01.13 wyświetleń: 65
7 000 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Runtime Services GmbH jest częścią jednej z największych Agencji Pracy w Niemczech.

Do stałej współpracy poszukujemy spawaczy MAG i TIG, lakierników proszkowych i samochodowych oraz operatorów CNC z możliwością podjęcia pracy blisko granicy z Polską, jak na południu Niemiec.

Stanowisko:
Spawacz MAG/TIG
Operator CNC
Lakiernik proszkowy/samochodowy

Wymagania:
Wykształcenie w kierunku wykonywanego zawodu lub pokrewne,
Ważne certyfikaty spawacza,
Prawo jazdy + własny samochód (możliwość pracy we dwójkę na jednej zmianie-praca w Oberstaufen na południu Niemiec),
Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana (praca w Oberstaufen-południe Niemiec),
Doświadczenie w zawodzie Spawacza/Montera/Ślusarza,
Umiejętność ustawiania i obsługi tokarek i giętarek CNC.

Zadania:
Spawanie oraz montaż szaf sterowniczych według rysunku,
Szlifowanie pospawanych części,
Spawanie cienkich blach do 3 milimetrów,
Spawanie grubych elementów powużej 30mm
Ustawianie, programowanie i obsługa maszyn CNC.

Oferujemy:
Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
11,83 €/h brutto + 4€ netto diety do każdej przepracowanej godziny (stawka i dieta dotyczy pracy na południu Niemiec),
10,95 €/h brutto + 2,50€ netto diety do każdej przepracowanej godziny (stawka i dieta dotyczy pracy w okolicach Drezna),

Pomoc w znalezieniu zakwaterowania.
Kontakt
Runtime Services GmbH
ul. Belmsdorferstr. 2, 01877 Bischofswerda, cały kraj / Internet
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Podziel się:
Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Nowy wygląd portalu jest już dostępny - na smartfony, tablety i komputery. Promocja - wszystkie ogłoszenia są darmowe !!!