Dzisiaj jest: 14.12.2018, imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny
Ogłoszenie:

Monter wodno-kanalizacyjny zewnętrzny

dodano: 2018.08.03 ważne do: 2019.01.30 wyświetleń: 80
1 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Lokalizacja: Kraków

Kim jesteśmy?

Firmą świadczącą usługi głównie w zakresie mikrotuneli. Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Jakie zadania na Ciebie czekają?

         Drążenie mikrotuneli pod drogami, torami, gmachami

Czego oczekujemy od Ciebie?

         Doświadczenia na ww. stanowisku
         Dyspozycyjności i chęci do pracy – praca w delegacji

Co My Ci damy?

         Stawkę godzinową 18,00 – 20,00 zł netto dla osób z doświadczeniem
         Premia uznaniowa + 30,00 zł netto diety
         Umowę o pracę
         Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez firmę
         Przejazdy w miejscu wykonywania pracy
         Narzędzia, odzież ochronną
         Wynagrodzenie zawsze na czas do 10 tego każdego miesiąca

Kontakt:

Być może szukamy właśnie Ciebie!
Zadzwoń lub wyślij SMS na nr 798-056-274 z nazwą stanowiska - oddzwonimy.
Czekamy na Twoje CV: Justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl

Nr wpisu do Rejestru: 13 471

Kontakt
Justyna Kulpa
woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Podziel się:
Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Nowy wygląd portalu jest już dostępny - na smartfony, tablety i komputery. Promocja - wszystkie ogłoszenia są darmowe !!!