Dzisiaj jest: 18.11.2018, imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza
Ogłoszenie:

Praca dla Opiekunek Seniorów w Wielkiej Brytanii

dodano: 2018.08.10 ważne do: 2019.02.06 wyświetleń: 17
Szczegóły ogłoszenia:
Promedica24 zatrudni opiekunki do legalnej pracy w opiece nad seniorami w Anglii- praca w systemie live in care. Wynagrodzenie od 1160-1260 Funtów netto- nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów typu zakwaterowanie, dojazd czy wyżywienie.
Promedica24 organizuje w pełnym zakresie pobyt w Anglii- organizujemy i opłacamy podróż, Opiekun Kontraktu czuwa nad twoim komfortem pracy w domu podopiecznego.
Znasz angielski? Zadzwoń i zapytaj o pracę. Najbliższe kontrakty rozpoczynają się w sierpniu.
 
Zapraszamy do Oddziału Promedica24 w Wałbrzychu:
Ul. Lubelska1
Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w  godz. 9-17.00
 
Zachęcamy również do wysłania swojego zgłoszenia  lub skontaktowania się z nami pod numerem: 509 892 436 .
 
 
 
Jeśli wysyłasz CV - prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.
Jeśli skontaktujesz się z nami w inny sposób i podasz swoje dane, to będzie oznaczało, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu skontaktowania się z Tobą i przekazania więcej szczegółów na ten temat.
 
 Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00 , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/
 
Kontakt
Promedica24
ul. Lubelska1, 58-300 Wałbrzych, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Podziel się:
Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Nowy wygląd portalu jest już dostępny - na smartfony, tablety i komputery. Promocja - wszystkie ogłoszenia są darmowe !!!