Dzisiaj jest: 23.3.2019, imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy
Ogłoszenie:

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

dodano: 2019.01.11 ważne do: 2019.07.10 wyświetleń: 10
Szczegóły ogłoszenia:
Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Słubicach, poszukujemy kandydata na stanowisko

SPECJALISTA ds. ZAKUPÓW
/miejsce pracy: Słubice, woj. lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Zapewnienie ciągłości produkcji i terminowego realizowania zleceń poprzez zapewnienie terminowych dostaw materiałów, surowców i usług
  • Realizowanie zamówień dotyczących materiałów, surowców i usług produkcyjnych
  • Stały monitoring, kontrola i poszukiwanie nowych dostawców ze szczególnym uwzględnieniem kryteriów cenowych i jakościowych
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej składanych i realizowanych zamówień
  • Prowadzenie statystyk i analiz dotyczących składanych i realizowanych zamówień
  • Bezpośredni i stały kontakt z dostawcami oraz współpraca z działem Jakości w przypadku pojawiających się reklamacji lub niezgodności w dostawach – sporządzanie dokumentacji reklamacyjnej
  • Rozwiązywanie problemów bieżących i zapobieganie błędom

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Znajomość zagadnień i procedur dotyczących zakupu materiałów i surowców
  • Znajomość zagadnień z zakresu procedur reklamacyjnych i postępowania z materiałem niezgodnym
  • Znajomość systemów i metod sterowania stanami magazynowymi
  • Znajomość metody FMEA
  • Znajomość zagadnień z zakresu odpowiedzialności za produkt, jakość i terminowość dostaw
  • Umiejętność pracy w zespole

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych dostępną pod adresem http://www.ochrona-danych.audit.com.pl oraz umieszczenie w CV oświadczenia o treści:

Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych w bazie danych firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o. o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. przy ul. Walczaka 20 oraz na ich przetwarzanie w celach związanych z realizacją bieżących oraz przyszłych projektów rekrutacyjnych.

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotyczącą zbierania, przetwarzania i ochrony moich danych osobowych dostępną na stronie: http://www.ochrona-danych.audit.com.pl

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: emilia.kaminska@audit.com.pl  tel. 508 913 479

Agencja Doradztwa Personalnego nr rejestru 5335

Kontakt
AUDIT doradztwo personalne
Słubice, woj. lubuskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Podziel się:
Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Nowy wygląd portalu jest już dostępny - na smartfony, tablety i komputery. Promocja - wszystkie ogłoszenia są darmowe !!!