Dzisiaj jest: 20.2.2019, imieniny: Anety, Lehca, Leona
Ogłoszenie:

Praca dla kobiet jako opiekunka

dodano: 2015.09.16 ważne do: 2019.09.24 wyświetleń: 135
5 000 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Prowadzimy rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki dla Pani Anny.

Seniorka: 89 letnia Pani posiada II stopień niepełnosprawności, w domu porusza się za pomocą chodzika. Wstaje z pomocą. Choruje na nadciśnienie i zaburzenia rytmu serca. Ma również problemy z zasypianiem i ze słuchem.

Obowiązki:
Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu. Czuwanie przy Pani w nocy, pomoc w spożywaniu posiłków. Dodatkowo prowadzenie domu, gotowanie oraz robienie zakupów a także towarzyszenie w wizytach u lekarza.

Wymagania:
Kandydatka na stanowisko opiekunki musi znać język na poziomie komunikatywnym, mieć doświadczenie w opiece. Mile widziane czynne prawo jazdy.

Zapewniamy:
Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wynagrodzenie w wysokości do 1500 euro netto miesięcznie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na emilia.klimczuk@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 7023 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Św. Rocha 5, lok. 205
http://www.opiekunka.gowork.pl
Kontakt
gowork
ul. Sw. Rocha 5 , lok.205, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.gowork.pl
Podziel się:
Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Nowy wygląd portalu jest już dostępny - na smartfony, tablety i komputery. Promocja - wszystkie ogłoszenia są darmowe !!!