Dzisiaj jest: 21.11.2018, imieniny: Janusza, Marii, Reginy
Ogłoszenie:

WCZASY ZDROWOTNE nad morzem i na Kaszubach

dodano: 2018.03.01 ważne do: 2018.08.28 wyświetleń: 108
400 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Zapraszamy serdecznie nad morze do Gdyni, Sopotu lub na Kaszuby, do osady Broda- w zaciszu Borów Tucholskich.
OFERTA WCZASÓW ZDROWOTNYCH
Każdy uczestnik turnusu otrzyma indywidualna poradę
dietetyczną obejmującą: wywiad żywieniowy (proszę przywieść ze sobą bieżące wyniki badań), analizę masy ciała, jadłospis 7-dniowy i całoroczna opiekę przez Skype, email lub indywidualnie.
Goście będą mogli uczestniczyć w wykładach połączonych z warsztatami z tematyki zdrowego odżywiania.
TEMATYKA
1. Tłuszcze, czy należy ich unikać, jeżeli tak to jakich (tłuszcze nasycone trans, tłuszcze krótko średni i długołańcuchowe, kwasy omega-9, omega-6 i omega-3).
2. Napoje energetyczne - czy faktycznie dają nam energię, dlaczego należy ich unikać.
3. Oczyszczanie organizmu, dlaczego należy do robić chociaż jeden raz w tygodniu (omówienie diety dr Dąbrowskiej).
4. Warzywa, owoce i zioła posiadające moc oczyszczania.
5. Implementacja medycyny chińskiej w codziennym jadłospisie.
6. Toksyczność substancji słodzących (cukier, fruktoza, słodziki typu aspartam, acetosulfam K, itp).
7. Czym są sztuczne i naturalne barwniki, jakie powodują skutki dla zdrowia (karminy, dwutlenek tytanu, błękit brylantynowy, itd). Czy wszystkie naturalne barwinki są korzystne dla zdrowia?
8. Czy mamy niedobory witamin i mikroelementów, jak możemy to sprawdzić, jakie skutki na nasze zdrowie ma niedobór wit D3?
8. Zalecenia żywieniowe w chorobach cywilizacyjnych: cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, PCOS niedoczynność tarczycy i autoimmunizacyjnych: Hashimoto, RZS, łuszczyca, toczeń, i inne.
9. Borelioza- diagnostyka i leczenie
10. Warsztaty kulinarne przygotowania zdrowego śniadania, obiadu, np. zdrowej owsianki, ciasteczek, prawdziwego napoju energetyczny- poranny koktajl detoks, domowej Nutelli na bazie awokado, banana, ciecierzycy.

Warsztaty trwają ok. 2 godzin, obejmują wykład, pogadankę, prezentację ciekawych produktów żywnościowych, które mogą wzbogacić nasz jadłospis o wartościowe mikro, makro elementy i witaminy oraz wykonamy samodzielnie domową Nutellę, domowy ketchup.
Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanego specjalistę:

mgr Katarzyna Gałecka: chemik żywności i dietetyk z wykształceniem Akademii Medycznej i w Gdańsku i Uniwersytetu Gdańskiego, o specjalizacji toksykologii oraz pracownik naukowy, której praca naukowa obejmowała badanie zanieczyszczenia żywności i ekosystemu fluorem i metalami ciężkimi. Pracowała również na stanowisku naukowo dydaktycznym na Worcester Politecnic Institute w Stanach Zjednoczonych. Jej badania obejmowały zagadnienia biochemii i żywności modyfikowanej genetyczne (GMO). Od roku 2004 zajmuje się prowadzeniem warsztatów naukowych dietetyczno-chemicznych i wykładów na terenie szkół, Zielonych Szkół i Ośrodków Wczasów Zdrowotnych.
Informacje na: http://katgalecka.wixsite.com/dietetyk/wczasy-zdrowotne
Kontakt: Katarzyna Gałecka
email:katgalecka@yahoo.com
tel: 690900026
Kontakt
Katazryna Gałecka
ul. Broda 17, 89-632 Broda, Sopot, woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Nowy wygląd portalu jest już dostępny - na smartfony, tablety i komputery. Promocja - wszystkie ogłoszenia są darmowe !!!