Dzisiaj jest: 18.2.2019, imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
Ogłoszenie:

Prima Med Twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze

dodano: 2018.04.23 ważne do: 2018.10.20 wyświetleń: 2379
Szczegóły ogłoszenia:

Centrum Prima-Med stworzono dla osób, które dbają o swoje zdrowie i chcą się nim cieszyć przez długie lata. To miejsce, gdzie przede wszystkim liczy się dobro Pacjenta.Posiadamy szeroko rozbudowaną bazę diagnostyczną oraz oferujemy wiele możliwości leczenia na najwyższym poziomie. Zapewniamy wysoką jakość usług medycznych oferowanych przez zaufanych i doświadczonych lekarzy specjalistów. Dzięki holistycznemu podejściu do Pacjenta

Centrum Prima-Med jest uznaną placówką medyczną.W ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia w Centrum Prima-Med można korzystać z usług lekarza rodzinnego, pediatry oraz pielęgniarki środowiskowej.

Centrum Prima-Med stanowią ludzie. Specjaliści w swojej dziedzinie, lekarze, pielęgniarki oraz personel administracji w sposób profesjonalny dbają, aby wizyta w Centrum była przyjemnością.Nasi specjaliści poza kompleksową opieką nad Pacjentem, dbają również o profilaktykę oraz propagowanie zdrowego stylu życia na co dzień. W naszej ofercie znajdują się też szczepionki dla dzieci i osób dorosłych.


Co nas wyróżnia?


Zachęcamy do rejestracji do lekarzy rodzinnych w Centrum Prima-Med Kraków od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00.


Dane Kontaktowe:

ul. Cieszyńska 16

30-015 Kraków, Polska

tel. +48 12 347 84 00

tel. kom. +48 572 72 52 25

email: rejestracja@prima-med.info


https://www.facebook.com/PrimaMedKrakow
Kontakt
Prima Med
Kraków, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Podziel się:
Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Nowy wygląd portalu jest już dostępny - na smartfony, tablety i komputery. Promocja - wszystkie ogłoszenia są darmowe !!!