Dzisiaj jest: 5.10.2022, imieniny: Flawii, Justyna, Rajmunda
Ogłoszenie:

Fiat dla Hanksa

dodano: 2018.01.07 ważne do: 2029.09.02 wyświetleń: 1208
Marka Fiat, 126
Szczegóły ogłoszenia
Najpierw Tom Hanks zrobił sobie zdjęcie z fiatem 126p i wrzucił je na Facebooka. Potem ona zorganizowała zbiórkę pieniędzy na kupno malucha dla niego.
— Zaczęło się od tego, że hollywoodzki aktor Tom Hanks, którego wszyscy znamy z roli Forresta Gumpa, zrobił sobie zdjęcie z fiatem 126p i wrzucił je na swój profil na Facebooku. 
— Tom napisał przy tym zdjęciu, że jest bardzo podekscytowany swoim nowym autem. Nie do końca wtedy wiedziałam, czy sobie żartuje nie, ale postanowiłam, że zorganizuję zbiórkę pieniędzy na zakup tego samochodu dla niego. To było w listopadzie ubiegłego roku

Dodawaj Bezplatne ogłoszenia bez rejestracji na ilento.pl

— W ciągu roku udało się pani zebrać pieniądze, kupić auto, wyremontować i osobiście przekazać Tomowi.
— Nawet jeździliśmy razem po ulicach Los Angeles. Tom był bardzo podekscytowany, auto mu się podobało. Mówił, że nie spodziewał się, że tak łatwo mu się będzie je prowadziło.

— I jak wrażenia po tym spotkaniu?
— To była przygoda mojego życia. Pierwszy raz spotkaliśmy się, kiedy w październiku przyjechałam do Los Angeles na zaproszenie organizatorów Festiwalu Filmów Polskich. Tom dowiedział się, że tutaj jestem i zaprosił mnie na promocję swojej książki. Już wtedy wydał się bardzo sympatycznym człowiekiem. Kolejne spotkanie potwierdziło, że to naprawdę wielka osobowość. 

Zobacz cały arytkuł na ilento
Kontakt
ibushi
Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Nowy wygląd portalu jest już dostępny - na smartfony, tablety i komputery. Promocja - wszystkie ogłoszenia są darmowe !!!