Dzisiaj jest: 24.2.2024, imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja

OTO Ogłoszenia Motoryzacyjne Samochody

Motoryzacja OTO Ogłoszenia - kupię sprzedam i zamienię. Internetowa giełda motoryzacyjna, wszystkie marki i modele samochodów urwanych w całości i rozbite. Samochody na części motoryzacyjne do rozbiórki i kasacji złomowanie. Jeśli chcesz sprzedać lub kupić samochód używany pochodzący z polski lub sprowadzony z zagranicy to w tym miejscu możesz dodać nowe bezpłatne ogłoszenie z kilkoma zdjęciami w różnych kategoriach, wszystko za darmo.
 
OTO Ogłoszenia cieszy się duża popularnością w branży motoryzacyjnej, co dziennie tysiące osób puszkuje informacji na temat swojego samochodu, jak jest zbudowany lub jak daną część wymienić na sprawną oraz co najważniejsze gdzie taką część można kupić i za ile. Ta tej stronie możesz taką informacje zamieścić że poszukujesz danej części do samochodu lub chcesz ją sprzedać.
 
Motoryzacja samochody osobowe używane ale i również nowe samochody z komisów i salonów. Tutaj nie ma żadnych ograniczeń co do ilości zamieszczanych ogłoszeń, najważniejsze aby osoby poszukujące danych informacji nie zostały wprowadzone w błąd. 
Zakaz dodawania ogłoszeń z Lekami i wyrobami podobnymi - Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Zakaz dodawania ogłoszeń z Lekami i wyrobami podobnymi.