Dzisiaj jest: 7.6.2025, imieniny: Ariadny, Jarosława, Roberta
Ogłoszenie:

5119-UNIKATOWA REZYDENCJA W BORÓWCU

dodano: 2023.01.27 ważne do: 2025.10.23 wyświetleń: 51
4 200 000 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
UNIKATOWA REZYDENCJA W BORÓWCU TUŻ PRZY LESIE
Jeżeli szukasz nieruchomości o niepowtarzalnym klimacie jesteś w dobrym miejscu.




LOKALIZACJA
Działka zlokalizowana jest w Borówcu, małej miejscowości położonej w gminie Kórnik, w powiecie poznańskim. Okolica jest bardzo malownicza -  najbliższe sąsiedztwo to lasy oraz zabudowa jednorodzinna. Idealnie sprawdzi się dla osób ceniących sobie cisze i spokój, jednocześnie dojazd samochodem do centrum Poznania zajmuje zaledwie około 25 minut. 

DZIAŁKA
Nieruchomość z każdej strony otoczona jest wieloletnimi drzewami, co gwarantuje dużą prywatność dla przyszłego właściciela. Ogromna przestrzeń daje wiele możliwości dalszego rozwoju oraz bardzo duży potencjał inwestycyjny - możliwość wydzielenia kilku działek. Staw w otoczeniu drzew na tyle ogrodu nadaje unikatowy charakter całej posesji, a własne ujęcie wody z podziemnego strumyka to jeden z wielu dodatkowych atutów tej wyjątkowej nieruchomości. Na działce znajduje się przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 365 m2.

Zapraszam do kontaktu.

KONTAKT
Agent prowadzący sprzedaż
Hubert Lewandowski
Doradca ds. Nieruchomości
+48 533-292-404
h.lewandowski@euro-dom.co

EURO-dom.CO Sp. z o.o.
Biuro Doradców ds. Nieruchomości ul. Starołęcka 7, Poznań
Biuro Zarządców Nieruchomości os. Rzeczypospolitej 1, Poznań
tel/fax (+48)61-639-33-61
http://www.euro-dom.co

Oferta nie spełnia oczekiwań? Sprawdź więcej ofert na http://www.euro-dom.co lub wyślij nam zapytanie.
Dla komfortu naszych klientów oferujemy usługi z zakresu:
1.Profesjonalnego pośrednictwo w obrocie nieruchomościami- sprzedaż, zakup, wynajem, doradztwo; - mieszkań, domów, gruntów oraz lokali komercyjnych.
2. Pośrednictwa kredytowego (bezpłatnie kilkanaście) oferujemy kredyty: hipoteczne, gotówkowe, konsolidacyjne, firmowe, leasing, i inne dopasowane do potrzeb klienta.
3. Ubezpieczenia kilkanaście Towarzystw Ubezpieczonych w jednym miejscu, oferujemy ubezpieczenia: komunikacyjne, majątkowe, firmowe, turystyczne, na życie oraz najemców.
Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66§ 1. Kodeksu Cywilnego
Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.
Kontakt
Euro-dom.CO
Borówiec, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zakaz dodawania ogłoszeń z Lekami i wyrobami podobnymi - Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Zakaz dodawania ogłoszeń z Lekami i wyrobami podobnymi.