Dzisiaj jest: 24.2.2024, imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja
Ogłoszenie:

PZO - pomagamy w uzyskaniu odszkodowania dla osób poszkodowanych

dodano: 2017.01.01 ważne do: 2026.05.30 wyświetleń: 344
1 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:

Uległeś wypadkowi? Doznałeś obrażeń? Nie czekaj, zgłoś się już dziś. Przyjmujemy zgłoszenia od osób, które uległy wypadkowi do 20 lat wstecz.

Powszechny Zakład Odszkodowań Sp. z o.o. jest profesjonalnym zespołem ekspertów z dziedziny prawa, medycyny i ubezpieczeń. Działamy i pomagamy poszkodowanym na terenie całej Polski, a oferujemy swoją pomoc:
- w zakresie uzyskiwania i odzyskiwania odszkodowania, które jest należne po każdym wypadku
- w zakresie odwołań od decyzji ubezpieczyciela
- ponadto reprezentujemy poszkodowanych przed zakładem ubezpieczeń i sądami w całej Polsce

Prowadzimy sprawy odszkodowawcze BEZ ŻADNYCH OPŁAT WSTĘPNYCH i natychmiast po zgłoszeniu nam tego faktu oraz po otrzymaniu od Państwa odpowiednich pełnomocnictw. Nasi klienci nie wydają ani grosza z własnej kieszeni, a dzięki naszemu doświadczeniu i dużej skuteczności uzyskujemy dla nich o wiele wyższe odszkodowania niż przy ich osobistym staraniu.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły telefonicznie lub wysyłając sms: tel. 507410122 bądź prześlij swoje zgłoszenie wraz z danymi kontaktowymi na k.lasota@pzo-o.pl, a oddzwoni do Państwa nasz specjalista z działu prawniczego. Szczegóły też na naszej stronie: http://www.powszechnyzakladodszkodowan.pl
Kontakt
Krzysztof
ul. Młynarska 13/7, 05-500 Piaseczno, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zakaz dodawania ogłoszeń z Lekami i wyrobami podobnymi - Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Zakaz dodawania ogłoszeń z Lekami i wyrobami podobnymi.