Dzisiaj jest: 21.6.2018, imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
Ogłoszenie:

Kantor internetowy Walutomat

dodano: 2015.06.03 ważne do: 2026.11.29 wyświetleń: 56
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Kantor internetowy Walutomat

Kantor internetowy
Krok 1
Wpłata pieniędzy do Walutomatu
Ze swojego rachunku bankowego do swojego portfela w Walutomacie wpłacasz pieniądze przeznaczone na wymianę na inną walutę.
Numery kont bankowych Walutomatu znajdziesz w panelu klienta, dostępnym po zalogowaniu

Krok 2

Złóż zlecenie wymiany
Gdy przelew zostanie zaksięgowany (otrzymasz powiadomienie SMS i mailowe) składasz zlecenie wymiany.
W zleceniu wybierasz typ kursu (aktualnie najlepszy lub ustalasz własny), określasz rodzaj wymiany (kupno lub sprzedaż) oraz wybierasz, jakie waluty chcesz sprzedać lub kupić. Potwierdzasz zlecenia, a Walutomat automatycznie realizuje Twoją wymianę (otrzymasz powiadomienie mailowe).


Krok 3
Wypłata pieniędzy z Walutomatu
Po zakończonej wymianie zlecasz wypłatę pieniędzy ze swojego portfela na swój rachunek bankowy.
Jeśli chcesz zautomatyzować wymianę walut, skorzystaj z wymiany przelewem

Bezpieczeństwo przede wszystkim
Wszystkie operacje i transakcje w Walutomacie chronimy szyfrując dane. Wpłaty i wypłaty środków na Twoje rachunki bankowe i Walutomatu dodatkowo zabezpieczane są kodami SMS-owymi, takimi samymi, jakich używają banki. Zanim dojdzie do wymiany, każda ze stron transakcji musi zapewnić środki na jej realizację, czyli przelać odpowiednią kwotę na pokrycie transakcji. Dzięki temu masz gwarancję, że zawsze otrzymasz wymienioną walutę. Pieniądze Użytkowników wpłacane na wymianę nigdy nie są wykorzystywane do innych celów niż wymiana walut.


Najtańsza wymiana walut w Internecie
Walutomat utrzymuje się tylko z prowizji, pobieranej od zrealizowanego zlecenia wymiany. Najniższa prowizja to 0,06%, najwyższa – 0,2% wartości zlecenia.
Natomiast banki i kantory zarabiają na różnicy pomiędzy kursem kupna i kursem sprzedaży waluty (spread). Wysokość spreadów waha się od 1,5% do nawet ponad 10% za jedną jednostkę waluty, np. 1 EUR. Kupno 100 EUR w banku lub kantorze może Cię więc kosztować do 10 złotych.

http://finansik-24.oferty-kredytowe.pl/walutomat
Kontakt
finansik24
ul. Grochowska, Warszawa ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Nowy wygląd portalu jest już dostępny - na smartfony, tablety i komputery. Promocja - wszystkie ogłoszenia są darmowe !!!