Dzisiaj jest: 23.1.2019, imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
Ogłoszenie:

POŻYCZKA POD ZASTAW NIERUCHOMOŚCI SZYBKO TANIO I BEZPIECZNIE

dodano: 2016.02.03 ważne do: 2026.02.17 wyświetleń: 75
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Najtańsza na rynku poza bankowa pożyczka pod zastaw nieruchomości.Potrzebujesz szybkiej i bezpiecznej pożyczki skorzystaj z naszej oferty.Z oferty prywatnej pożyczki może skorzystać każdy, kto jest właścicielem nieruchomości lub współwłaścicielem. Można również wnioskować o pożyczkę pod zastaw nieruchomości osoby trzeciej, jeżeli właściciel wyrazi na to zgodę i przystąpi do umowy pożyczki.Wszystkie umowy pożyczek pod zastaw nieruchomości spisywane są notarialnie.Udzielimy Ci pożyczki bez sprawdzania rejestrów i baz dłuzników.Nie wymagamy zaświadczeń o dochodach,nie pobieramy opłat wstępnych.Spłacamy zadłużone hipoteki,zaległości czynszowe,firmy windykacyjne,komorników oraz innych prywatnych inwestorów.
Jako formę zabezpieczenia stosujemy przewłaszczenie na zabezpieczenie lub wpis w dział IV KW (hipoteka).
Prywatna pozyczka pod zastaw:
-mieszkania również bez zalozonych ksiag wieczystych
-domów również w trakcie budowy
-działka budowlana
-grunty rolne
-hotel/pensjonat
-lokali użytkowych
Podpisujemy umowe w kancelarii notarialnej w terminie dogodnym dla Panstwa i wyplacamy pieniadze gotowka po podpisaniu umowy lub przelewem na wskazane konto bankowe..Realizujemy pożyczki także w małych miejscowościach i na terenach wiejskich. Oprocentowanie już od 1% mś,elastyczne formy spłaty.Możliwość wielokrotnej karencji jak i przedłużania okresu kredytowania bez ponoszenia dodatkowych kosztów.Błyskawiczna decyzja,wypłata środków nawet w 48h.
Działamy szybko,konkretnie i uczciwie
Zainteresowała Cię nasza oferta zadzwoń/napisz nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na każde Twoje pytanie.
Kontakt
expres finanse
woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Podziel się:
Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Nowy wygląd portalu jest już dostępny - na smartfony, tablety i komputery. Promocja - wszystkie ogłoszenia są darmowe !!!