Dzisiaj jest: 21.10.2018, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
Ogłoszenie:

Oryginalny Sealection 500 firmy Demilec Stargard Szczeciński

dodano: 2015.05.26 ważne do: 2026.03.28 wyświetleń: 60
66 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Budujesz?
Remontujesz ?
Potrzebujesz obniżyć rachunki za ogrzewanie i klimatyzację?
Trafiłeś pod właściwy adres !!!
Innowacyjny, skuteczny a tym samym doskonały system ociepleniowy nakładany natryskowo to Idealna izolacja, którą jest otwarto komórkowy system poliuretanowy firmy Demilec Sealection 500.
Sealection 500 to:

100% szczelność – piana otwarto komórkowa Sealection 500 w trakcie natrysku zwiększa swoją objętość 120 krotnie wypełniając wszelkie szczeliny i trudno dostępne miejsca eliminując tym samym nieszczelności i niedościgłości tradycyjnych metod izolacyjnych
oszczędność – dochodząca do 50 % kosztów energii pochłanianej zarówno przez systemy grzewcze jak również systemy klimatyzacyjne. Czyli upraszczając możemy cieszyć się ciepłem w zimie i chłodem w lecie. Wbrew pozorom zwrot różnicy kosztów ocieplenia pianą w porównaniu do innych izolacji nie tylko szybko się zwraca ale szybko na siebie zaczyna zarabiać.
Akustyczność – ciepłe i ciche domowe otoczenie to podstawa komfortu dzisiejszych 4 kątów. Dzięki zastosowaniu Idealne izolacji możemy cieszyć się nie tylko ciepłem ale również ciszą i ograniczeniem do min hałasów dochodzących z zewnątrz. Dlatego przy idealnej izolacji odgłosy opadów deszczu czy też gradu przestają być uciążliwe a uliczny zgiełk pozostaje na zewnątrz budynku tam gdzie jego miejsce. Pofałdowana struktura powoduję że materiał ten znakomicie sprawdza się w domowych kinach i studiach nagrań zapewniając efekt tłumienia i rozpraszania fal dźwiękowych pochodzących z wnętrza budynku.
Zdrowie i bezpieczeństwo – to zalety nie tylko deklarowane ale przebadane i poparte odpowiednimi certyfikatami i atestami a wśród nich atestem PZH. Dzięki strukturze otwartych komórek piana szczelnie przylega do wszystkich materiałów budowlanych dostępnych na rynku i tym samym idealna izolacja nie posiada zapachu, ogranicza napływ kurzu i alergenów, nie pyli i nie wydziela szkodliwych substancji niszczących warstwę ozonową potocznie zwanych freonami. Sealection 500 to również materiał odporny na pleśń rozrost grzybów i szkodniki dla, których nie stanowi żadnej wartości odżywczej.
Czasy wykonania – idealnej izolacji to przeważnie tylko 1 dzień dla powierzchni nie przekraczających 400m2 co pozwala na przyśpieszenie i tym samym skrócenie czasu budowy.
Trwałość i niezmienność w czasie – już po 48 godzinach idealna izolacja Sealection 500 staje się materiałem o niezmiennych parametrach, nie utlenia się , nie kurczy nie opada i to najważniejsze zalety w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań. Nie traci swoich parametrów termicznych co potwierdza gwarancja producenta do długości życia budynku.

Piana ma właściwości samogasnące (klasa E), a w przegrodzie z zastosowaną płytą gipsowo kartonową klasę B (s1,d0) i jako system nierozprzestrzeniający ognia może być stosowany w obiektach użyteczności publicznej.
Jako produkt budowlany posiada nie tylko aprobaty polskie ale również europejskie sprawiając, że jest nie tylko materiałem skutecznym ale bezpiecznym do stosowania.
Podsumowując Idealna izolacja to:
Znaczne podniesienie sprawności energetycznej budynków, dostrzegalne w comiesięcznych niższych kosztach utrzymania obiektu
Zmniejszenie obciążenia konstrukcji dachów i ścian
Wysoka adhezja do praktycznie wszystkich materiałów stosowanych w budownictwie
Szczelność
Brak ograniczeń instalacyjnych w konstrukcjach o skomplikowanych kształtach budynku
Znakomite wygłuszenie
Trwałość
Długoterminowa gwarancja jakość produktu
Zabezpieczenie przed pyłkami i kurzem

Więcej informacji i lista autoryzowanych wykonawców:
http://www.idealnaizolacja.pl
http://www.demilec.org
lub telefonicznie pod numerem telefonu:
+48 791 606 606
 
Kontakt
Demilec
Stargard Szczeciński, woj. zachodnio-pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.demilec.org
Podziel się:
Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Nowy wygląd portalu jest już dostępny - na smartfony, tablety i komputery. Promocja - wszystkie ogłoszenia są darmowe !!!