Dzisiaj jest: 6.2.2025, imieniny: Amandy, Bogdana, Doroty
Ogłoszenie:

3p, 68m, Okolice Rydygiera 2 BALKONY/PIWNICA (Wrocław)

dodano: 2019.10.25 ważne do: 2025.04.16 wyświetleń: 174
490 000 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
SUPER OFERTA!!

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe położone w budynku z lat 90-tych . Lokal o powierzchni całkowitej 68 mkw. składa się z trzech rozkładowych pokoi, dużej kuchni , łazienki, toalety, przedpokoju, posiada 2 duże balkony, słoneczny balkon oraz duża piwnice. Miesznianie posiada nowe okna PCV, nowa stolarka drzwiowa, na podłogach panele i kafle, w kuchni i łazience glazura; wszystkie media miejskie.
Doskonała lokalizacja w pobliżu centrum Wrocławia, do Rynku i Dworca PKP tylko 10 min, w pobliżu pełna infrastruktura (przedszkola, szkoły, ośrodki zdrowia, sklepy itp.) a jednocześnie idealny dostęp do terenów rekreacyjnych (Niskie Łąki, Park Wschodni, Oławka). Wszystko to sprawia, ze mieszkanie stanowić może doskonałe miejsce do zamieszkania rodziny jak i jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie sprzedaje kompletne z meblami lub bez bedzie to kwestią dogadania.

ZADZWOŃ !! 724 001 956

numer oferty 8283/3584/OMS
Sprzedawca: Albina Gołuch
e-mail: albina.goluch@homeexpert.pl

Pomagamy w uzyskaniu kredytu.
Kontakt
Home Expert
ul. Okolice Rydygiera, Wrocław, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: WWW.HOMEEXPERT.PL
Podziel się:
Zakaz dodawania ogłoszeń z Lekami i wyrobami podobnymi - Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Zakaz dodawania ogłoszeń z Lekami i wyrobami podobnymi.