Dzisiaj jest: 6.2.2025, imieniny: Amandy, Bogdana, Doroty
Ogłoszenie:

2 pok, 49 met, ul. Solskiego LOGGIA/LUX/2012 (Wrocław)

dodano: 2019.12.24 ważne do: 2025.06.15 wyświetleń: 172
429 000 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, położone na 1 piętrze w nieruchomości o niskiej zabudowie, w inwestycji Solski Center na Oporowie. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Nieruchomość została oddana do użytkowania w 2012. Elewacja i wnętrze budynku jest w stanie bardzo dobrym.

LOKALIZACJA
Mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Solskiego. Świetnie skomunikowane z centrum miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajduje się przystanek autobusowy (linie A, 107, 125), a 400m pętla tramwajowa na Oporowie (linie 4,5,20). Dotarcie do Rynku to tylko kwadrans autem jak i środkami komunikacji publicznej. Dojazd samochodem do Bielan Wrocławskich , AOW i autostrady A4 w 5 minut.
Nieruchomość położona 400m do Parku Grabiszyńskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie szkoły, przedszkola, poczta, apteka, sklepy, restauracje.

UKŁAD POMIESZCZEŃ
Łączna powierzchnia: 48,9 m²
- Salon z otwartą kuchnią
- Sypialnia
- Łazienka
- Schowek
- Balkon (loggia)

DODATKOWE INFORMACJE
- Czynsz administracyjny 300 zł
- Na podłodze wysokiej jakości panele oraz płytki
- Mieszkanie w pełni wyposażone
- Drzwi antywłamaniowe
- Ekspozycja południowo-zachodnia
- Pełna własność
- Media miejskie
- Monitoring
- Okna PCV
- Winda
- Możliwość wynajmu miejsca postojowego w garażu

GORĄCO POLECAM I ZAPRASZAM NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ!!!

Cena : 429 000
Interesuje Cię zakup tego mieszkania?

ZADZWOŃ !! 724 002 161
numer oferty 8741/3584/OMS
Expresowy Sprzedawca: inż. Szymon Wrzeszcz

e-mail: szymon.wrzeszcz@homeexpert.pl
Kontakt
Home Expert
ul. Solskiego, Wrocław, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: WWW.HOMEEXPERT.PL
Podziel się:
Zakaz dodawania ogłoszeń z Lekami i wyrobami podobnymi - Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Zakaz dodawania ogłoszeń z Lekami i wyrobami podobnymi.