Dzisiaj jest: 17.2.2019, imieniny: Donata, Gizeli, Łukasza
Ogłoszenie:

Już do odbioru śliczne biszkoptowe labradorki ZKwP/FCI

dodano: 2015.05.26 ważne do: 2025.07.25 wyświetleń: 387
1 500 PLN
Szczegóły ogłoszenia:

Hodowla Psów Rasowych Passion Dog poleca biszkoptowe szczenięta labradora, których rodzice mają wspaniałe osiągnięcia wystawowe i niesamowite pochodzenie, oparte na najsłynniejszej angielskiej hodowli ROCHEBY. W dniu 31.03.2015 nasza sunia WILD HONEY Leminiscatus po raz pierwszy urodziła 2 biszkoptowe dziewczynki i 3 ślicznych chłopaków. Ojcem szczeniąt został CH.Pl CHARLES CALABRASS Azgard.
Rodzice szczeniąt całkowicie wolni od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych, z przebadanymi oczami by szczeniaczki nie zachorowały na postępujący zanik siatkówki. Dodatkowo rodzice całkowicie wolni od skłonności do zapaści wysiłkowej i miopatii.
Zapraszamy do zakupu szczeniąt, które są już zaszczepione i trzykrotnie odrobaczone. Szczenięta z metrykami FCI-ZKwP o/Kielce otrzymają wyprawkę firmy Canivera.
Pamiętaj, że jedynie Związek Kynologiczny w Polsce jest zrzeszony w międzynarodowej federacji kynologicznej FCI i jedynie dokumenty hodowlane wydane przez nasz Związek są legalnie honorowane w Polsce i poza granicami.
Kontakt
Barbara-Passion Dog kennel
Cały Kraj ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.passiondog.pl
Podziel się:
Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Nowy wygląd portalu jest już dostępny - na smartfony, tablety i komputery. Promocja - wszystkie ogłoszenia są darmowe !!!