Dzisiaj jest: 20.2.2019, imieniny: Anety, Lehca, Leona
Ogłoszenie:

Asa Kredyt

dodano: 2015.06.08 ważne do: 2026.12.04 wyświetleń: 146
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Asa Kredyt

Kwota kredytu od 1000 do 2000 zł Bez zabezpieczeń i poręczeń Prosta i szybka procedura kredytowa Informacje o pożyczce

Proces ubiegania się o pożyczkę w Aasa Polska w całości odbywa się przez Internet, jest więc bardzo prosty i szybki. Nie wymagamy poręczeń ani zabezpieczeń. A wszystko po to, by dostosować się do potrzeb naszych Klientów.

Aby otrzymać pożyczkę Klient powinien spełniać jedynie poniższe warunki:

być w wieku 20 – 80 lat; nie figurować w rejestrze dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD posiadać stały adres zamieszkania w Polsce; mieć udokumentowany stały dochód w Polsce (z tytułu umowy o pracę, renty, emerytury).

Procedura ubiegania się o pożyczkę:

Wybierz kwotę i okres spłaty pożyczki Wypełnij krótki wniosek o pożyczkę podając swoje podstawowe dane osobowe. Możesz również potwierdzić swoje dane na portalu Facebook.com, aby otrzymać rabat w kwocie 10 zł. Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz jeszcze tego samego dnia. Decyzję przekażemy telefonicznie bądź mailowo. W przypadku otrzymania decyzji pozytywnej, w celu potwierdzenia swoich danych osobowych, przekaż opłatę rejestracyjną w kwocie 1 PLN na wskazany przez nas rachunek bankowy. Zapoznaj się z warunkami umowy i wstępnym harmonogramem spłaty pożyczki, które dostarczymy na wskazany we wniosku adres mailowy, a następnie na podany adres korespondencyjny za pośrednictwem kuriera. Podpisz umowę i oddaj kurierowi (bez żadnych opłat). Korzystaj dowolnie z kwoty pożyczki, którą natychmiast po otrzymaniu przez nas podpisanego egzemplarza umowy przelejemy na konto, z którego otrzymaliśmy przelew w wysokości 1 PLN.
Dołącz do międzynarodowego grona naszych Klientów. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, jesteśmy do dyspozycji.

http://finansik-24.oferty-kredytowe.pl/asakredyt
Kontakt
finansik24
Warszawa ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Nowy wygląd portalu jest już dostępny - na smartfony, tablety i komputery. Promocja - wszystkie ogłoszenia są darmowe !!!