Dzisiaj jest: 20.8.2018, imieniny: Bernarda, Sabiny, Samuela
Ogłoszenie:

Murarz klinkieru-Niemcy

dodano: 2016.10.18 ważne do: 2026.11.17 wyświetleń: 112
0 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Firma HEADHUNTERS Spółka z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących
agencje zatrudnienia pod numerem 10079 poszukuje murarzy.

Zakres obowiązków:
  • Murowanie klinkieru
Wymagania:
  • Warunkiem koniecznym jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na danym lub pokrewnym stanowisku;
  • Warunkiem koniecznym jest posiadanie własnego - sprawnego auta;
  • Dyspozycyjność i chęć podjęcia pracy na terenie Niemiec w szybkim terminie.

Nasz klient oferuje:
  • Niemiecką umowę o pracę na czas określony (z możliwością przedłużenia na czas nie określony);
  • 12,50 euro brutto na godzinę;
  • 24 euro netto diety za każdy przepracowany dzień roboczy;
  • Bezpłatne zakwaterowanie;
  • Praca 8-12h dziennie min. 5 dni w tygodniu;
  • Możliwość nadgodzin;

Aplikację proszę kierować na adres: dorota.r@agencja-headhunters.eu z dopiskiem: Klinkier/2016/DE

Kontakt
Headhunters
woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.hdhunters.com
Podziel się:
Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Nowy wygląd portalu jest już dostępny - na smartfony, tablety i komputery. Promocja - wszystkie ogłoszenia są darmowe !!!