Dzisiaj jest: 20.5.2022, imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny
Ogłoszenie:

Kierownik Zespołu Doradców.

dodano: 2017.01.01 ważne do: 2026.05.31 wyświetleń: 296
3 500 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
PROFI CREDIT jest drugą największą firmą pożyczkową w Polsce. Działamy na polskim rynku od ponad 10 lat i współpracujemy z ponad 2 000 doradców finansowych. Od początku działalności w Polsce sprzedaliśmy już 230 tysięcy pożyczek na łączną wartość prawie 2 miliardów złotych. Mierzymy jednak coraz wyżej i w roku 2015 przeprowadzamy intensywną rozbudowę naszej sieci sprzedażyMasz doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych? Chcesz zarządzać pracą grupy doradców finansowych? Szukasz pracodawcy, u którego naprawdę możesz się rozwinąć?

Czekamy właśnie na Ciebie!
Poszukujemy osoby na stanowisko
Team Manager

miejsce pracy: Łęczna, powiat włodawski + parczewski + łęczyński.
Na tym stanowisku będziesz zajmował się:
  • Zarządzaniem pracą podległej grupy doradców finansowych
  • Rekrutacją i wdrożeniem nowych członków swojego zespołu
  • Analizą i raportowaniem wyników sprzedażowych
  • Inicjowaniem nowych aktywności sprzedażowych
  • Prowadzeniem regionalnych inicjatyw marketingowych
Podejmując pracę w PROFI CREDIT oprócz wyjatkowego wynagrodzenia zyskasz: Wsparcie marketingowe (m.in. kontakty do potencjalnych klientów, pakiet materiałów poligraficznych)
Możliwość wygrania bardzo atrakcyjnych nagród w regionalnych i ogólnopolskich konkursach sprzedażowych (w zeszłym roku czołówka naszych najlepszych sprzedawców wraz z najlepszymi Team Managerami odbyła podróż na Dominikanę, a najlepszy Team Manager został nagrodzony kwotą 12 000 zł, jako dodatkowym premią do wynagrodzenia)
Bardzo profesjonalny system treningowy i program wdrożeniowy, w ramach którego poznasz zarówno produkt, jak i najbardziej efektywne praktyki sprzedażowe (opłacany w całości przez Spółkę)
Pracę na zasadzie firma-firma w przyjaznej, nastawionej na współpracę, kulturze organizacyjnej międzynarodowej korporacji finansowej.
.
Oczekujemy od Ciebie:
  • Co najmniej rocznego doświadczenia w zarządzaniu ludźmi
  • Podstawowej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Power point, Outlook, Internet)
Zainteresowany? Nie czekaj!
Nie zapomnij o klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji teraz i w przyszłości. Powyższa zgoda może zostać w każdej chwili cofnięta(zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r., Dz. U. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)”
Kontakt
Profi Credit Polska S.A.
woj. lubelskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Wszystkie ogłoszenia są moderowane - ogłoszenia zdublowane o takiej samej treści będą usuwane !!! Nowy wygląd portalu jest już dostępny - na smartfony, tablety i komputery. Promocja - wszystkie ogłoszenia są darmowe !!!